iPhone 8 Чистка після вологи
400 грн
Залиште заявку і наш менеджер зв`яжеться з Вами у найближчий час

Чистка після вологи на iPhone 8 у Луцьку

Як правило, у разі відсутності чохла на пристрої з часом з’являються невеликі тріщини і вм’ятини. У деяких випадках механічні пошкодження можуть стати причиною порушення працездатності iPhone 7 PLUS. Найчастіше численні ушкодження призводять до необхідності виконати заміну панелі смартфону на нову.
Ще одна захисна деталь на iPhone 7 PLUS - це рамка, яка захищає краї скла, приймаючи на себе удари та інші механічні дії. При цьому навіть ті деталі, які призначені для забезпечення захисту пристрою, в деяких випадках самі потребують заміни або ремонту. На самій рамці розташовані деякі функціональні кнопки мобільного пристрою, які в свою чергу з'єднані шлейфами з внутрішньою будовою смартфону. Це з'єднання є досить делікатним.
У деяких власників iPhone 7 PLUS виникає питання, чи можна замінити рамку самостійно? Варто знати, що заміна пластикової рамки включає в себе додаткові дії, пов'язані із заміною функціональних клавіш, розташованих на ній, а це ускладнює весь процес, тому для вирішення цієї проблеми краще звернутися до фахівця.